Drukarki

Wybór urządzenia drukującego jest jedną z ważniejszych decyzji, mających wpływ na komfort funkcjonowania biura i oczywiście na jego koszty. Z przyjemnością pomożemy w dokonaniu właściwego wyboru mając na uwadze powyższe względy. Posiadamy w ofercie zarówno urządzenia monochromatyczne jak i kolorowe. Możemy wyposażyć Twoje biuro w drukarkę lub jeśli masz taką potrzebę, w wydajne urządzenie wielofunkcyjne. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie wydruku biurowego i zachęcamy do włączenia nas w proces audytu, planowania środowiska wydruku, czy po poradę w zakresie urządzeń drukujących.

Ponieważ biurowe drukarki laserowe to nasza specjalność, z pewnością znajdziemy najlepsze urządzenie dopasowane do potrzeb Twojego biura.

Optymalizacja – Jeśli w Twoim biurze jest kilka urządzeń generujących zbyt wysokie koszty, pomożemy w reorganizacji Twoich zasobów i zaproponujemy rozwiązanie które pomoże zaoszczędzić pieniądze na wydrukach. Zazwyczaj polega to na zamianie kilku drukarek na jedną bardziej wydają maszynę, która równolegle ma dodatkowe walory takie jak skanowanie, kopiowanie, dziurkowanie czy broszurowanie.

Kontrola kosztów – Oferowane przez nas maszyny wielofunkcyjne mogą być zabezpieczone indywidualnym dla każdego pracownika hasłem. Dla Ciebie oznacza to możliwość personalizacji ustawień i przywilejów dla konkretnych osób. Przykładem niech będzie fakt, iż zaufanemu managerowi wolno będzie drukować w kolorze przez cały tydzień a już szeregowy pracownik będzie mógł korzystać z takich wydruków tylko do godziny 17.00.

Dodatkowo wydruki które z założenia są tylko jako pomocnicze i nie są dokumentami, np wydruk korespondencji z programu Outlook, możemy ustawić by domyślnie drukowane były w czerni i dwustronnie.

OCR, oszczędność czasu – Urządzenia wielofunkcyjne Xerox posiadają w standardzie funkcję skanowania tekstu do przeszukiwalnego pliku PDF. Od tej pory nikt w Twojej firmie nie będzie musiał przepisywać umów czy jakichkolwiek innych dokumentów. Wystarczy zeskanować dokument, zaznaczyć całość lub fragment tekstu i skopiować do edytora tekstu. Trwa to kilka sekund a oszczędza długie godziny.