Optymalizacja Środowiska Wydruku

Jeśli masz świadomość lub choćby przeczucie, że można drukować taniej, mniej i bardziej efektywnie, to powinieneś zainteresować się zagadnieniem optymalizacji środowiska wydruku.

Pomożemy Ci zebrać wiedzę na temat ilości drukowanych dokumentów, tego co jest drukowane, na jakich urządzeniach i co się później z dokumentami dzieje.

Mając powyższe informacje, możemy zaprojektować nowe rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić zazwyczaj minimum 20% a często dużo więcej.

Optymalizacja pomaga w usprawnieniu procesu drukowania, poprzez zastąpienie małych drukarek, wydajnymi urządzeniami dopasowanymi do charakteru prac wykonywanych w Twoim biurze.

Najbardziej powszechną sytuacją jest taka, gdy większość pracowników ma drukarkę na swoim biurku lub w jego pobliżu. Oddzielny faks i kolejne urządzenie skanujące. Są to rozwiązania bardzo drogie. Małe drukarki są nawet kilkadziesiąt razy droższe w eksploatacji od dużych maszyn wielofunkcyjnych. W takich sytuacjach, sugerujemy wymianę maszyn małych na jedno bądź kilka większych ale nigdy w proporcji 1:1 tylko delegujemy pracę kilku małych urządzeń na jedno większe.

Możemy wprowadzić ograniczenie dostępu polegające na konieczności autoryzacji kartą lub kodem. Wydruk podążający, czyli możliwość odebrania prac z dowolnego urządzenia jeśli np. najbliższe jest zajęte.
Odezwij się do nas, pokażemy Ci oszczędności jakie można uzyskać dzięki optymalizacji środowiska wydruku.